Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri digital-screen Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

Bulut pazarını anlıyoruz ve ortakları kapsamlı küresel proje erişimi ve sektör lideri bir mühendislik personeli oranıyla hızlı ve başarılı bir şekilde yürütmek üzere donatıyoruz. Rakiplerimizden farklılaştırmak için bir platform sunarak çözüm uzmanlığımız, satıcı portföyümüz ve katma değerli hizmetler sayesinde ortakların ve müşterilerin pazarla ilişkilerini sağlıyoruz

Bulut Çözümleri

Çözümlerimiz

Veri Depolama Sistemleri

Veri depolamada yeni teknoloji olarak Scale-Out mimariler farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileyebilen akıllı veri depolama sistemleri yerini alıyor, Burada geleneksel yapıların yerini yönetilebilir, verimli, yüksek performans sağlayabilen akıllı veri depolama ürünleri almaktadır. Özellikle farklı disk tiplerinin ( SATA, SAS, SSD ) kullanıldığı Tiering teknolojilerini kullanabilen, performans kaybı olmadan yazılan verinin tekilleştirmesini sağlayabilen depolama çözümleri ön plana çıkmaktadır. Son yıllarda veri depolama üniteleri üzerinde sanallaştırma teknolojileri yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda donanım üreticileri farklı çözümler ile kendilerini ayrıştırmaktadır. Veri depolama üniteleri üzerindeki disklerin sanallaştırmasından veri depolama ünitelerinin sanallaştırılmasına kadar farklı çözümler sunulmaktadır.

Masaüstü Sanallaştırma

Bütün çalışanlarınızın çalışmalarını anlık ve saatlik gibi ayarlanabilir sistemlerde kullanmanızı sağlıyoruz.

StoreServ Depolama Sistemi

Orta ölçekten büyük ölçeğe eşsiz mimari sunar. Blok, dosya ve nesne ihtiyaçlarını tek sistemden karşılar. Storage federation ile data taşıma kolaylığı, Aktif aktif kontroller mimarisi ile kesintisiz ölçeklenebilirlik sağlar. Uygun maliyete Kurumsal Özellikler ve Esneklik sunar. Otomatik DR yapılandırması tek adımda verilerinizi korur. Karışık iş yükü desteği konsolidasyon imkanlarını arttırır. Kalıcı Teknolojiler kullanım kolaylığı ve Tier1 dayanıklılığı sağlar. Endüstri lideri Thin Teknolojileri ile kapasite gereksinimlerini çok daha aza indirir.

Hızlı ve Güvenli Yedekleme

Firmanızın yedeklerini ½100 güvence ile yedeklemeyi amaçlar.

Yedekleme Sistemi

Micro seviyede tekilleştirme, global tekilleştirme çözümleri sunan disk tabanlı yedekleme sistemleridir. İhtiyaca göre 5.5TB dan 1.7PB’a kadar ölçeklenebilen benzersiz altyapılar sunar.

Mail Sistemleri

Erişim kontrolünün iki-faktörlü kimlik doğrulama(two-factor authentication) ile güçlendirilmesi. Veri Kaybı Önleme(Data Loss Prevention). Sandbox. Tehdit istihbaratı. Mail şifreleme. İçerik kontrolü: Kuruma gelen ve kurumdan gönderilen maillerin izlenmesi ve zararlı içeriklere karşı taranması. Anti-spam yazılımları: Anti-spam teknolojisi yasal olmayan ve istenmeyen içerikleri barındıran spam maillerin engellenmesi ve zararlı etkilerinin giderilmesi gibi çözümleri kapsayan ve email sistemleriyle entegre bir şekilde çalışan özel yazılımlardır. Anti-spam yazılımlar imza tabanlı, istatistiksel, sezgisel (heuristic) veya öngörüsel (predictive) mail sınıflandırma algoritmalarını kullanırlar.

Services Image

Profesyonel Destek Hizmetleri

Tech Ai Land Portfoyünde bulundurduğu üreticiler için, yılın 365 günü, 7/24 profesyonel hizmet ve sertifikalı teknik destek olanakları sunar.

Global Lojistik ve Saha Hizmetleri

dünya çapında 9’dan fazla ülkede kullanılabilen küresel proje yönetimi sayesinde, iş ortaklarımıza lojistik ve yerinde destek hizmetlerini sunma imkanı sağlar.

Finans ve Kiralama Hizmetleri

Müşterinizin ihtiyacı doğrultusunda, yeni sipariş veya anahtar teslim BT kiralama seçeneklerinden birini seçerek, Tech Ai Land uzmanlarının desteği ile, müşterinize sunabilirsiniz.

Cloud Uzmanlık Merkezi

Arcitura Education’la olan global anlaşması kapsamında, uluslararası ÇKP sertifikalarından yararlanarak, ihtiyaç ve beklentileriniz yönünde ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.

Shape Image

İnovasyon ve Büyüme Sizi Bekliyor

Önce, iş hedeflerinizi ve büyüme stratejinizi kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. Ardından, dijital dönüşüm hedeflerinize ulaşmanız için bulutunuzu tasarlıyor, uygulamaya alıyor ve yönetiyoruz.

Kontrollü Büyüme Sizi Bekliyor
01

Kontrollü Büyüme Sizi Bekliyor

Verilerinizi buluta taşımaya zaten başlamış olsanız bile, yetkin deneyimimizle şirketinizin dönüşümüne nasıl ivme kazandıracağınıza dair danışmanlık sunma ve rakiplerinizin önünde kalmanız için işinizi sağlamlaştırma konusunda ideal iş ortağınız olarak sizi destekliyoruz.

 • Planlayın
 • Harekete Geçin
 • Yönetin
Size Özel Teklifler İçin İletişime Geçin
02

Sunucu ve Depolama Çözümleri

Bundan 20 yıl önce, sistem odasının tamamını kaybetsek bile şirketin ana işleyişinde çok büyük bir etki uyandırmazdı. Bugün basit bir servisteki yavaşlama bile ciddi krizler oluşturabiliyor. Her şirketin, 7/24 esasına göre çalışan bir altyapıya ihtiyacı var. BT yatırımlarının sürekli olarak en son, en güvenli, en performanslı sistemlere yönelik yapılması, bu sistemleri barındıran veri merkezlerinin (data center) de ihtiyaç duyulan süreklilik ve güvenliğe cevap verir niteliklerde olması gerekiyor.

 • Felaket Kurtarma
 • İş Sürekliliği ve Yedekleme Çözümleri
 • Orta Katman Sistemleri
 • Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümü
 • Sunucu Sistemleri Çözümü
 • Veri Depolama Sistemleri Çözümü
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz
Sunucu ve Depolama Çözümleri
Veri Merkezi Tasarımı Ve Çözüm
03

Veri Merkezi Tasarımı Ve Çözüm

Veri Merkezi Tasarımı ve Uygulama Çözümü kapsamında, lokasyonunuzda bulunan veri merkezinin fiziksel altyapı, iklimlendirme, güç, güvenlik, izleme, yangın önleme, kablolama ve etiketlendirme noktalarında yeterli olup olmadığını analiz ediyor. Veri merkezinizin planlama, konumlandırma, optimizasyon ve kurulumunu, Uluslararası Bilgi Güvenliği (International Information Security | IIS) standartlarına göre gerçekleştiriyor.

 • Server ve Sanal Sunucularınızın bilgi işlem yöneticisinin altyapıları üzerindeki kontrollerini maksimum düzeye çıkarmalarına yardımcı olan
 • bu arada yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve idare maharetleri sunan işletim sistemleridir. İçerdiği idare araçları sayesinde bir hayli görevi otomatik olarak yapabilmekte
 • dolayısıyla işletme fiyatı ehemmiyetli ölçüde azaltılabilmektedir

Tech Ai Land Tanıtım Videosu

Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video

009

Biten Projeler

0014

Mutlu Müşteri

004

Devam Eden Projeler

0015

İş Ortaklarımız

İletişime Geçmek İçin

İletişime Geç