Çözümlerimiz

B2B

BCB

Infinity

Services Image

Profesyonel Destek Hizmetleri

Tech Ai Land Portfoyünde bulundurduğu üreticiler için, yılın 365 günü, 7/24 profesyonel hizmet ve sertifikalı teknik destek olanakları sunar.

Global Lojistik ve Saha Hizmetleri

dünya çapında 9’dan fazla ülkede kullanılabilen küresel proje yönetimi sayesinde, iş ortaklarımıza lojistik ve yerinde destek hizmetlerini sunma imkanı sağlar.

Finans ve Kiralama Hizmetleri

Müşterinizin ihtiyacı doğrultusunda, yeni sipariş veya anahtar teslim BT kiralama seçeneklerinden birini seçerek, Tech Ai Land uzmanlarının desteği ile, müşterinize sunabilirsiniz.

Cloud Uzmanlık Merkezi

Arcitura Education’la olan global anlaşması kapsamında, uluslararası ÇKP sertifikalarından yararlanarak, ihtiyaç ve beklentileriniz yönünde ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.

Shape Image

İnovasyon ve Büyüme Sizi Bekliyor

Önce, iş hedeflerinizi ve büyüme stratejinizi kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. Ardından, dijital dönüşüm hedeflerinize ulaşmanız için bulutunuzu tasarlıyor, uygulamaya alıyor ve yönetiyoruz.

Kontrollü Büyüme Sizi Bekliyor
01

Kontrollü Büyüme Sizi Bekliyor

Verilerinizi buluta taşımaya zaten başlamış olsanız bile, yetkin deneyimimizle şirketinizin dönüşümüne nasıl ivme kazandıracağınıza dair danışmanlık sunma ve rakiplerinizin önünde kalmanız için işinizi sağlamlaştırma konusunda ideal iş ortağınız olarak sizi destekliyoruz.

 • Planlayın
 • Harekete Geçin
 • Yönetin
Size Özel Teklifler İçin İletişime Geçin
02

Sunucu ve Depolama Çözümleri

Bundan 20 yıl önce, sistem odasının tamamını kaybetsek bile şirketin ana işleyişinde çok büyük bir etki uyandırmazdı. Bugün basit bir servisteki yavaşlama bile ciddi krizler oluşturabiliyor. Her şirketin, 7/24 esasına göre çalışan bir altyapıya ihtiyacı var. BT yatırımlarının sürekli olarak en son, en güvenli, en performanslı sistemlere yönelik yapılması, bu sistemleri barındıran veri merkezlerinin (data center) de ihtiyaç duyulan süreklilik ve güvenliğe cevap verir niteliklerde olması gerekiyor.

 • Felaket Kurtarma
 • İş Sürekliliği ve Yedekleme Çözümleri
 • Orta Katman Sistemleri
 • Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümü
 • Sunucu Sistemleri Çözümü
 • Veri Depolama Sistemleri Çözümü
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz
Sunucu ve Depolama Çözümleri
Veri Merkezi Tasarımı Ve Çözüm
03

Veri Merkezi Tasarımı Ve Çözüm

Veri Merkezi Tasarımı ve Uygulama Çözümü kapsamında, lokasyonunuzda bulunan veri merkezinin fiziksel altyapı, iklimlendirme, güç, güvenlik, izleme, yangın önleme, kablolama ve etiketlendirme noktalarında yeterli olup olmadığını analiz ediyor. Veri merkezinizin planlama, konumlandırma, optimizasyon ve kurulumunu, Uluslararası Bilgi Güvenliği (International Information Security | IIS) standartlarına göre gerçekleştiriyor.

 • Server ve Sanal Sunucularınızın bilgi işlem yöneticisinin altyapıları üzerindeki kontrollerini maksimum düzeye çıkarmalarına yardımcı olan
 • bu arada yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve idare maharetleri sunan işletim sistemleridir. İçerdiği idare araçları sayesinde bir hayli görevi otomatik olarak yapabilmekte
 • dolayısıyla işletme fiyatı ehemmiyetli ölçüde azaltılabilmektedir

Tech Ai Land Tanıtım Videosu

Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video

009

Biten Projeler

0014

Mutlu Müşteri

004

Devam Eden Projeler

0015

İş Ortaklarımız

İletişime Geçmek İçin

İletişime Geç