Felaket kurtarma ve iş sürekliliği kurumunuzu güvence altına alır!

Veri merkezinizde oluşabilecek herhangi bir felaket anında daha önce belirlenen (RPO: Felaket anında kaybedilmesine izin verilen veri miktarı) ve (RTO: Sistemlerin felaket sonrasında yeniden çalıştırılma süresi) süre içerisinde hizmetlerinizin yeniden başlaması esasına dayanan bu çözüm; veri merkezinde servislerinizin çalışmasını engelleyen yangın, deprem, saldırı, elektrik kesintisi, iklimlendirme sistemi arızası gibi doğal afetler ya da platform (ana storage sistemi, SAN sistemi, Computing sistemleri gibi) arızaları, yani iş sürekliliği çözümleri ile servise devam etme imkanı olmayan durumlarda belirlenen RPO ve RTO sürelerinde servisin geçici olarak felaket kurtarma merkezi üzerinden verilmesini sağlar.

Detaylı Bilgi için İletişime Geçiniz
Felaket kurtarma ve iş sürekliliği kurumunuzu güvence altına alır!

Tech Ai Land Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği İle Nelere Sahip Olursunuz?

Kolayca Test Edilebilir

Felaket kurtarma ve iş sürekliliğine yönelik tüm teknoloji altyapısı gereksinimlerini Treo üstlenir. İstediğiniz zaman sizin için belirlenen felaket senaryosunu test edebilirsiniz.

Kullanıma Hazır Paketler

Tech Ai Land çözümler iş ihtiyaçlarınıza, servislerinizin kritiklik seviyesine ve arıza durumunda sistem gereksinimlerine bağlı olarak size özel tasarlanabileceği gibi, hazır paket olarak da sunulur. Hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Treo, paketin ihtiyaca yönelik olarak genişletilip daraltılması esnekliğiyle de fark yaratır.

Uluslararası Standartlara Uygun

Tech Ai Land Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümü ISO 20000, ISO 27001, ISO 27031 sertifikaları ve uluslararası standartlarla uyumludur.

Profesiyonel Destek

Çalışma saatlerimizde İhtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezleri’nin aksine sıra beklemenize gerek kalmadan konunun uzmanı mühendisler tarafından 2. seviyede destek görürsünüz. Felaket kurtarma ve iş sürekliliği için artık uzman personel kadrosuna ihtiyacınız yok.

Quick Setup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

%90 Maliyetinizi Düşürün

Tech Ai Land ile sadece test anında ya da felaket yaşadığınızda ihtiyaç duyacağınız kaynaklar için, kullandıkça ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Kullanmadığınız bir kaynağın maliyetine katlanmazsınız.

Yönetilen Felaket Kurtarma Ve İş Sürekliliği Programı İle Nelere Sahip Olursunuz?

Yönetilen Felaket Kurtarma Ve İş Sürekliliği Programı İle Nelere Sahip Olursunuz?

Pek çok firma, sabit bir bütçe ve iyi bir IT departmanı ile felaket kurtarma programını kendi bünyesinde uygulamanın daha iyi olduğuna inanmakta. Ne yazık ki, bir felaket kurtarma programının rutinlerini ve kaynak gereksinimini çoğunlukla hafife alarak, fiiliyatta işlevsiz bir felaket kurtarma programı kurguluyorlar. Gartner’a göre, kuruluşların %42’si, bu süreçlerin içeride yürütülmesi için gerekli olan yeteneklere sahip değil.

Detaylı Bilgi Müşteri Temsilcisi İle İletişime Geçin