Hakkımızda

The Stike Story

Tech Ai Land, Bilişim Teknolojileri çözümleri sunmaya adanmış bir şirket olarak 2017 yılında bilişim alanında bütün yenilikleri yakından takip eden ve etmeye devam eden . Ağırlıklı olarak güvenlik çözümleri, kurumsal hizmet çözümleri, network çözümleri ve destek hizmetleri vermek üzere kurulan Tech Ai Land; bankacılık, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine hizmet vermektedir.  Sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu proaktif ürün ve servisleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek toplam değer zincirini dijitalleştirmektedir. Dijitalleşen dünyanın hızına erişmeyi amaçlayan Tech Ai Land, inovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile sektörleri geleceğe taşımaktadır.

İş mükemmelliğini esas alan Tech Ai Land; finans, otomotiv, kamu ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine bilişim çözümlerine dair anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Tech Ai Land, sadece yazılım üreten bir firma değildir, çözüm ürettiği iş kollarında aktif olarak görev almış, projelerin fikir olduğu günden hizmet üretmeye başladığı güne kadar ana ekipte yer alan kıdemli mühendisler ve danışmanlardan oluşan bir ekosistemdir. Bu ekosistem içerisinde nefes alan her yapı maksimum fayda ilkesine hizmet etmek için gelişimini sürdürür.

Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını, talep ve beklentileri doğrultusunda, güvenilir ve bütünleşik bir biçimde karşılarken; geliştirdiği güçlü stratejik ortaklılar sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır

Her iş ortağı için özel çalışmalar yapan Tech Ai Land, bu sayede sektörel tecrübelerini iş ortağına aktarırken sabit bir kalıpta hareket etmeye zorlamaz. İş ortağının hedef kitlesini bölgesel, finansal ve demografik anlamda analiz edip oluşan veriye göre olabilecek en esnek ve en efektif yapıyı kurgulayan bir sistemler bütünüdür.

Tech Ai Land müşterileri için değer yaratan, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı, geleceğe ışık tutan stratejik bakış açısı ile her gün kendini yenilemektedir. Bugüne kadarki operasyonlarımız Türkiye,  Azerbaycan,  Ukrayna gibi ülkelerde  aktif projelerde yer almaktadır.

Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video
Watch Video

Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?

İletişime Geç

Aramıza Katılın

Ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz ? hr@techailand.com

CV Gönder
Aramıza Katılın
Aramıza Katılın
Aramıza Katılın
Aramıza Katılın